יש מצב שאלוהים חושב על הכל מחדש

אזרחים יקרים, עם שלבדד ישכון, אני פונה אליכם בשעה קשה זו כדי לומר לכם: בלי פאניקההההההה. הקורונה מתפשטת, זה נכון. מזג האוויר מטורלל, גם בזה אתם צודקים, והבנתי גם שאלוהים ניסה בסוף השבוע להעיף את אילת למצרים. וכן, קראתי שיש אסטרואיד שנמצא בדרכו לכדור הארץ. אתם מוזמנים להפסיק לשלוח לי את זה, אני לחוץ גם ככה והקלונקס שלי מתחיל להיגמר. גם את ההצעות לעשות הופעה בפייסבוק לייב תפסיקו לשלוח. אני לא מתגעגע אליכם, אלא לכסף שלכם, הופעות חינם לא יפתרו לי שום דבר.

לא יודע איפה אתם בליל הסדר השנה ואם תשאירו כיסא לאליהו הנביא (אלוהים יודע איפה הוא הסתובב), אבל דבר אחד בטוח: יש לכם מספיק נייר טואלט. הקורונה הזו – אין שום אינדיקציה שיהיה בגללה מחסור בנייר טואלט, אבל ככה אנחנו. כל אחד דואג לתחת שלו. בקרוב לא יהיה פה מה לאכול אבל אנשים חושבים עם מה לנגב, שומר פתאים אדוני.אפרת הוציאה כל כך הרבה כסף ברמי לוי – היא קנתה את רמי לוי עצמו. הוא יושב כרגע בסלון בבית שלי, אם למישהו יש שאלות. יש לי חבר שהמנקה שלו הודיעה לו שהיא תעבוד כעת מהבית. הכול קורס, חברים, והטרגדיה היא שבסתר ליבנו אנחנו יודעים שזה מגיע לנו. שאם המצאנו אייפון 11 ורובוט שמנקה את הרצפה אבל אנחנו לא מסוגלים להתעטש על המרפק, אז חלאס. העולם הזה גדול עלינו.

חברים יקרים, יש מצב שאלוהים מיצה. שהוא החליט לחשוב על הכל מחדש. ובואו, זה לא שאפשר לשפוט אותו על העניין הזה. הוא ברא סינים וברא עטלפים, אבל הוא לא היה יכול לצפות שזן אחד יכין מרק מהזן השני. מה יש להם, לסינים האלה, למען ה'?צריך גם להודות, אזרחים יקרים, שחיינו טוב. אני מסתכל על הלו"ז של חולי הקורונה, זה הרי לא נתפס. בן אדם יוצא מניחום אבלים ודופק בורגר ביהוד? בן אדם שאכל בצהריים במסעדה בשוק מחנה יהודה, ישב בערב במסעדת בשרים ברוטשילד? מה נהיה מאיתנו, דור זולל וסובא?השאלה היא לא למה אלוהים החליט שהספיק לו, אלא איך הוא משך עד עכשיו. היו ברוכים, חברים יקרים, היה טוב, וטוב שהיה.